Tehotenské a nosiace vsadky

Tehotenské a nosiace vsadky

Tehotenská a nosiaca vsadka do oblečenia je vhodná alternatíva, ak uvažujete o zakúpení tehotenskej bundy, mikiny či kabáta a tiež o nosení bábätka v baby šatke alebo v ergonomickom nosiči. Tehotenská a nosiaca vsadka BellyBoo rozšíri vaše bežné obľúbené oblečenie a vám i bábätku zaistí teplo a pohodlie.

BellyBoo vsadka má univerzálnu veľkosť a vďaka odnímateľným zip adaptérom ju môžete pripnúť k takmer akémukoľvek oblečeniu so zipsom. Kompatibilitu zipsu ale nie je možné zaručiť na 100%, preto, ak si nie ste istá typom vášho zipsu, pošlite nám prosím emailom odfotenú jeho prednú stranu a s výberom zip adaptéru vám radi poradíme. Tipy a rady, ako používať tehotenskú vsadku si môžete stiahnuť v .pdf súbore.

BellyBoo vsadka je český výrobok ušitý s láskou.


Tehotenská a nosiaca vsadka do oblečenia
Rôzne farby

Tehotenská a nosiaca vsadka do oblečenia [110-BBO]

Pripínacia vsadka zmení vaše obľúbené oblečenie na tehotenské alebo zabezpečí bábätku v baby šatke alebo nosiči pohodlie a teplo. Tehotenská..

29,80€
Nosiaca vsadka XL
Rôzne farby

Nosiaca vsadka XL [117-BBO]

Vďaka pripínacej softshellovej vsadke môžete nosiť dieťatko v baby šatke alebo nosiči pod vašou obľúbenou bundou, kabátom či mikinou so zips..

33,60€
Kapucňa pripínacia ku vsadke
Rôzne farby

Kapucňa pripínacia ku vsadke [111-BBO]

Pripínacia kapucňa je voliteľný doplnok k tehotenskej vsadke BellyBoo, ku ktorej sa pripína patentkami na jej vnútornú časť. Kapucňu využije..

9,90€
Teplá flísová vrstva do vsadky

Teplá flísová vrstva do vsadky [112-BBO]

Teplá flísová vrstva je voliteľné príslušenstvo pre tehotenskú a nosiacu vsadku do oblečenia. V tehotenstve alebo pri nosení dieťatka v baby..

9,90€
Zips adaptéry pre vsadku

Zips adaptéry pre vsadku [113-BBO]

Vsadky BellyBoo majú našitý bežne používaný kostenný zips so šírkou spojených zubov 5 mm. V prípade, že je na vašej bunde (mikine, kabáte) i..

9,40€
1 - 5 / 5 (1)