O obchode KARKULKA.sk

KARKULKA.sk je internetový obchod pre mamičky a budúce mamičky, ktoré práve prežívajú síce náročné, ale zároveň i najkrajšie obdobie v svojom živote.

História obchodu začala v roku 2014 predajom tehotenského a materského oblečenia cez portál Modrý koník. Viac ako 600 kladných hodnotení od spokojných mamičiek zo Slovenska i Česka (viď tu a tu) viedlo k tomu, že sme v roku 2017 založili eshop KARKULKA.sk. Vízia obchodu je ponuka cenovo dostupného a zároveň kvalitného oblečenia od osvedčených európskych výrobcov s dlhoročnými skúsenosťami. Použité materiály spĺňajú prísne kritéria certifikátu kvality ISO 9001-2001, ktorý zaručuje, že textílie aj farbivá sú bezpečné pre citlivú pokožku dieťaťka. Ceny sa snažíme nastaviť tak, aby neodradili žiadnu mamičku.

KARKULKA.sk ponúka praktické 2v1 oblečenie, ktoré môže mamička nosiť nielen počas celého tehotenstva, ale i dlho po narodení dieťatka. Tehotenské a materské tričká, tielka, mikiny či nočné košele sa v tehotenstve dokonale prispôsobia rastúcemu brušku a po pôrode umožňujú jednoduché a diskrétne dojčenie bábätka. Za výborné ceny ponúkame i značkové tehotenské legíny, fusaky a babyšatky na nosenie detí.

Robíme všetko preto, aby slogan nášho internetového obchodu "Na spokojnosti mamičiek nám záleží" nebol len prázdna fráza.

Prajeme Vám čo najviac krásnych chvíľ s Vašim bábätkom.

KARKULKA.sk team

 

Výhody