Karkulka radí

O tovare

Strihy tehotenského oblečenia sú prispôsobené rastúcemu brušku, preto nie je treba voliť väčšiu konfekčnú veľkosť, akú bežne nosíte. Počítajte ale s tým, že rozmery uvedené v tabuľke veľkostí nie sú merané na postave.

Materiál, z ktorého je tehotenské oblečenie ušité  je pružný a prispôsobí sa postave. V prípade, že vám nesadne veľkosť, nepoškodený tovar nie je problém vymeniť alebo vrátiť.

Áno. Elastická šatka na nosenie detí je vhodná najmä pre najmenšie bábätká a deti do hmotnosti 10 kg. Babyšatka je jemná a pružná a preto sa ľahko uväzuje okolo drobného telíčka. Šatka je vyrobená z materiálu a farieb, ktoré spĺňajú prísne kritéria noriem pre textil určený pre detskú pokožku.

Objednávanie tovaru

Potvrdzovací email je generovaný automaticky, ihneď po odoslaní objednávky. Pokiaľ vám neprišiel do pár minút, skontrolujte najskôr, či ho váš emailový klient nezaradil medzi spam. Ak nie, tak je možné, že ste nepotvrdili posledný krok pri objednávaní. V takom prípade nemusíte tovar objednávať znovu, vaša objednávka je v systéme zaznamenaná ako nedokončená. Stačí, ak nám pošlete email, alebo zavoláte a zmeníme ju na prijatú.

Pri zásielkách odoslaných Slovenskou poštou sa občas stáva, že poštár/ka adresátovi neoznámi uloženie zásielky na pošte. Podľa odkazu s podacím číslom, ktorý sme vám poslali v správe o odoslaní zásielky skontrolujte jej stav, prípadne nám napíšte email / zavolajte a stav zásielky preveríme.

Vypredaný tovar sa snažíme priebežne dopĺňať, ale čakacia doba je u každého výrobcu iná. Dodanie môže trvať týždeň až mesiac. Pokiaľ chcete vedieť presnejšiu dodaciu dobu konkrétneho výrobku, tak neváhajte a napíšte nám /zavolajte. Radi odpovieme.

Tovar s platbou vopred odosielame v deň pripísania platby na účet. Tovar objednaný na dobierku odosielame v deň objednania, najneskoršie na druhý deň (záleží v akom čase objednávku dostaneme).

Objednaný tovar pre vás rezervujeme od dátumu objednania nasledujúce 3 pracovné dni, čiže úhradu treba spraviť najneskôr 3. deň od objednávky. Dátum rezervácie tovaru je vyznačený v emaily potvrdzujúcom objednávku.