česká kvalita

S/M (36 - 42) M/L (40 - 44/46) L/XL (44 - 50)
celková dĺžka trička (chrbát)68 cm 68 cm 69 cm
obvod cez prsia80 - 100 cm 90 - 110 cm 100 - 120 cm
šírka medzi prieramkami2 x 42 cm 2 x 46 cm 2 x 50 cm
hĺbka výstrihu16 cm 16 cm 16 cm
výška vsadky pre dojčenie 26 cm 26 cm 26 cm
horná dĺžka rukávu 9 cm 9 cm 10 cm
spodná dĺžka rukávu 4 cm 4 cm 5 cm

Rozmery v tabuľke sú uvedené bez roztiahnutia. Pružný materiál sa postave prispôsobí, odporúčame ale porovnať s tričkami, ktoré nosíte.

Moderné a pohodlné dojčiace tričko voľného strihu, ktoré využijete naplno. Tričko je určené nielen pre diskrétne dojčenie, ale nosiť ho môžete už v tehotenstve, prípadne kedykoľvek, ako bežné tričko.

Univerzálne tehotenské a dojčiace tričko

Tričko zaujímavého strihu, ktoré dobre pôsobí na každej postave. Predný diel je v oblasti pŕs a bruška voľnejší, tričko je stiahnuté dvojitým lemom až na bokoch. Vrchný diel má výstrih so všitou gumičkou a pri kojení sa dá jednoducho odkryť. Pod výstrihom je biela vsadka, ktorá zakrýva prsia.

Vsadka na kojenie má strih ako krátke tielko, takže nie je vidieť jej okraje, preto tričko na pohľad nevyzerá ako určené na dojčenie - to je dôvod, prečo ho môžete nosiť kedykoľvek a môžete si ho obliesť k džínsom i k sukni.

Univerzálne tehotenská a dojčiace tričko je ušité z kvalitného materiálu, ktorý tvorí z 92% bavlna a 8% elastan. Bavlna je príjemná pre telo a vhodná i pre citlivú pokožku. Telo sa v bavlne nepotí tak, ako v elastických tričkách s viskózou. Elastan látke dodáva pružnosť, takže aj pri nosení v tehotenstve sa tričko síce roztiahne, ale nevyťahá.

Tričko tehotenské a na dojčenie Karla

  • Kód: 153-JZK
  • 20,40 €

Stav skladu: na sklade
Dátum odoslania objednávky: 19.07.2024

Dostupné farby sa zobrazia po výbere veľkosti. Dostupné farby sa zobrazia po výbere veľkosti.


Tričko tehotenské a dojčiace - krátky rukáv
Kvalita za super cenu Viaceré farby

Tričko tehotenské a dojčiace - krátky rukáv [104-PKA]

11,40 €

Praktické tehotenské tričko s krátkym rukávom je vyrobené z elastického materiálu, takže zaručuje pohodlné nosenie počas celého tehotenstva...

Tielko tehotenské a na dojčenie
česká kvalita Viaceré farby

Tielko tehotenské a na dojčenie [150-JZK]

20,40 €

Tielko na kojenie od osvedčeného českého výrobcu tehotenského a materského oblečenia. Tielko je voľnejšieho strihu, v spodnej časti rozšíren..

Tehotenské a dojčiace tričko s krátkym rukávom
Super cena Viaceré farby

Tehotenské a dojčiace tričko s krátkym rukávom [200-AND]

12,70 €

Tehotenské a materské tričko na dojčenie s krátkym rukávom. Ľahké letné teho tričko 2v1 z prírodného materiálu sa prispôsobí brušku v každom..