Babyšatky rôznych farieb. Nosiaca baby šatka zabezpečí bábätku neustály blízky kontakt s rodičom a oceníte ju tiež v prípadoch, keď sa chcete dostať na miesto, kde sa s kočíkom nedostanete.

Kvalitná nosiaca elastická šatka za bezkonkurenčnú cenu!

Babyšatka je vhodná najmä pre novorodencov a deti s hmotnosťou do 10 kg. Šatka je vyrobená z bavlny s elastanovou zmesou. Tkanina je pevná a pružná a prispôsobuje sa dokonale telu dieťaťa a ľahko sa uväzuje. Viazanie šatky je jednoduché, zvládnu ho aj začiatočníci.

Dĺžka babyšatky je 5m a šírka 50cm
Materiál: 96,5% bavlna, 3,5% elastan.

Nosiaca babyšatka je vyrobená v EU a spĺňa certifikát kvality ISO 9001-2001, ktorý zaručuje, že chemikálie a farbivá používané na povrchovú úpravu tkanín sú povolené a bezpečné. Použité farby neobsahujú benzidínové deriváty, fenoly a ťažké kovy, ani nie sú inak kontaminované. Farby nie sú toxické a neobsahujú karcinogénne amíny a nerozkladajú sa v týchto zlúčeninách.

Baby šatka na nosenie dieťaťa

Baby šatka na nosenie dieťaťa QR Code
  • Kód: 101-PKA
  • 19,00 €

Objednať je možné len tovar ktorý máme na sklade. Pre informáciu o inej farbe/veľkosti napíšte prosím email.


class="fb-like" data-href="https://www.karkulka.sk/babysatka" data-layout="button_count" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="true">
Mikina unisex na nosenie dieťaťa v šatke
Unisex

Mikina unisex na nosenie dieťaťa v šatke [102-PKA]

Nosenie bábätka v baby šatke alebo inom ergonomickom nosiči nemusí byť problém ani počas chladných dní. Unisex šatkovacia mikina je vyrobená..

24,00 € 21,80 €
Teplá flísová vrstva pre baby šatku alebo nosič
Viaceré farby

Teplá flísová vrstva pre baby šatku alebo nosič [121-PKA]

Praktický doplnok pri nosení bábätka v babyšatke alebo detskom nosiči počas chladných dní...

12,60 €