Pripínacia vsadka zmení vaše obľúbené oblečenie na tehotenské alebo zabezpečí bábätku v baby šatke alebo nosiči pohodlie a teplo. Tehotenská a nosiaca vsadka do oblečenia má univerzálnu veľkosť a môžete ju použiť takmer do akejkoľvek bundy, mikiny či kabáta so zipsom.

Tehotenská a nosiaca vsadka pre Vašu obĺúbenú bundu alebo mikinu

BellyBoo vsadka je vďaka kvalitnému softshellovému materiálu vhodná aj do veterného a daždivého počasia. Do veľmi chladného počasia je možné dokúpiť extra teplú flísovú vrstvu, ktorú k vsadke jednoducho pripnete.

V základnej verzii je vsadka vybavená kostenným zipsom o veľkosti 5 mm a patentkami v čiernej farbe.

Dĺžka vsadky je 70cm je vhodná na väčšinu búnd a kabátov.

Materiál: Softshell 10/3

Dôležité: Pred objednávkou nezabudnite skontrolovať typ zipsu na bunde či kabáte, ku ktorým chcete vsadku pripnúť a prípadne doobjednajte vhodný zips adaptér.

Tehotenská a nosiaca vsadka do oblečenia

Tehotenská a nosiaca vsadka do oblečenia QR Code
  • 29,80 €

Dostupnosť: Skladom
Objednať je možné len tovar ktorý je na sklade. Pre objednanie inej farby/veľkosti napíšte prosím email.


class="fb-like" data-href="https://www.karkulka.sk/vsadka-tehotenska-nosiaca" data-layout="button_count" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="true">
Baby šatka na nosenie dieťaťa
Najlepšia cena na trhu Viaceré farby

Baby šatka na nosenie dieťaťa [101-PKA]

Babyšatky rôznych farieb. Nosiaca baby šatka zabezpečí bábätku neustály blízky kontakt s rodičom a oceníte ju tiež v prípadoch, keď sa chcet..

19,00 €
Nosiaca vsadka XL
Viaceré farby

Nosiaca vsadka XL [117-BBO]

Vďaka pripínacej softshellovej vsadke môžete nosiť dieťatko v baby šatke alebo nosiči pod vašou obľúbenou bundou, kabátom či mikinou so zips..

33,60 €
Teplá flísová vrstva do vsadky

Teplá flísová vrstva do vsadky [112-BBO]

Teplá flísová vrstva je voliteľné príslušenstvo pre tehotenskú a nosiacu vsadku do oblečenia. V tehotenstve alebo pri nosení dieťatka v baby..

9,90 €
Zips adaptéry pre vsadku

Zips adaptéry pre vsadku [113-BBO]

Vsadky BellyBoo majú našitý bežne používaný kostenný zips so šírkou spojených zubov 5 mm. V prípade, že je na vašej bunde (mikine, kabáte) i..

9,40 €
Kapucňa pripínacia ku vsadke
Viaceré farby

Kapucňa pripínacia ku vsadke [111-BBO]

Pripínacia kapucňa je voliteľný doplnok k tehotenskej vsadke BellyBoo, ku ktorej sa pripína patentkami na jej vnútornú časť. Kapucňu využije..

9,90 €