Vďaka pripínacej softshellovej vsadke môžete nosiť dieťatko v baby šatke alebo nosiči pod vašou obľúbenou bundou, kabátom či mikinou so zipsom. Model XL vsadky do oblečenia umožňuje nosenie dieťaťa približne vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov. V najširšej hornej časti má XL vsadka šírku 40cm a v najužšej spodnej 20cm.

BellyBoo vsadka je vďaka kvalitnému softshellovému materiálu vhodná aj do veterného a daždivého počasia. Do veľmi chladného počasia je možné dokúpiť extra teplú flísovú vrstvu, ktorú k vsadke jednoducho pripnete.

V základnej verzii je vsadka vybavená kostenným zipsom o veľkosti 5 mm a patentkami v čiernej farbe.

Dĺžka vsadky je 70cm je vhodná na väčšinu búnd a kabátov.

Materiál: Softshell 10/3

Dôležité: Pred objednávkou nezabudnite skontrolovať typ zipsu na bunde či kabáte, ku ktorým chcete vsadku pripnúť a prípadne doobjednajte vhodný zips adaptér.

Nosiaca vsadka XL

Nosiaca vsadka XL QR Code
  • 33,60 €

Dostupnosť: do 7 - 12 dní
Objednať je možné len tovar ktorý je na sklade. Pre objednanie inej farby/veľkosti napíšte prosím email.


class="fb-like" data-href="https://www.karkulka.sk/vsadka-nosiaca-xl" data-layout="button_count" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="true">
Tehotenská a nosiaca vsadka do oblečenia
Viaceré farby

Tehotenská a nosiaca vsadka do oblečenia [110-BBO]

Pripínacia vsadka zmení vaše obľúbené oblečenie na tehotenské alebo zabezpečí bábätku v baby šatke alebo nosiči pohodlie a teplo. Tehotenská..

29,80 €
Teplá flísová vrstva do vsadky

Teplá flísová vrstva do vsadky [112-BBO]

Teplá flísová vrstva je voliteľné príslušenstvo pre tehotenskú a nosiacu vsadku do oblečenia. V tehotenstve alebo pri nosení dieťatka v baby..

9,90 €
Zips adaptéry pre vsadku

Zips adaptéry pre vsadku [113-BBO]

Vsadky BellyBoo majú našitý bežne používaný kostenný zips so šírkou spojených zubov 5 mm. V prípade, že je na vašej bunde (mikine, kabáte) i..

9,40 €
Kapucňa pripínacia ku vsadke
Viaceré farby

Kapucňa pripínacia ku vsadke [111-BBO]

Pripínacia kapucňa je voliteľný doplnok k tehotenskej vsadke BellyBoo, ku ktorej sa pripína patentkami na jej vnútornú časť. Kapucňu využije..

9,90 €