Ideálne kojo tričko pre mamičky s citlivou pokožkou. Bambusové tričko na kojenie s dlhými rukávmi je príjemné na dotyk, vysoko priedušné a pohodlné na nosenie. Bambusová látka vyniká skvelou termoregulačnou schopnosťou. Tričko je vyrobené v Českej republike.

Dostupné farby: petrolejová, staroružová a čierna.

Zloženie trička tvorí z 95% bambus a 5% elastan.

Bambusové tričko na kojenie pripravujeme do predaja. V prípade záujmu nám prosím napíšte email, aby sme objednali veľkosť a farbu o ktorú máte záujem.

Bambusové tričko na kojenie

Bambusové tričko na kojenie QR Code
  • Kód: 156-ADY
  • 24,90 €

class="fb-like" data-href="https://www.karkulka.sk/tricko-na-kojenie-bambusove-156" data-layout="button_count" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="true">
Tričko tehotenské a dojčiace - dlhý rukáv
SUPER CENA Viaceré farby

Tričko tehotenské a dojčiace - dlhý rukáv [103-PKA]

Tehotenské a dojčiace tričko s dlhý rukávom rastie spolu s Vašim bruškom, veľmi praktické pre tehotné a dojčiace mamičky. Tehotenské a mate..

9,90 €
Tehotenské a dojčiace tričko bez rukávu
Viaceré farby

Tehotenské a dojčiace tričko bez rukávu [125-PKA]

Elegantné tričko - blúzka na dojčenie s rozparkom pre diskrétne dojčenie, ideálne pre horúce dni. Strih trička je prispôsobený aj pre tehote..

9,40 €
Luxusné tričko na kojenie
Limitovaná ponuka Novinka

Luxusné tričko na kojenie [157-MKR]

Luxusné tričko na kojenie od dánskej firmy Milker, ktorá patrí k popredným európskym výrobcom tehotenského a materského oblečenia. Kojo trič..

19,00 €