Multifunkčná za super cenu
rozmery v cm S/M (36 - 42) M/L (40 - 44/46) L/XL (44 - 50)
celková dĺžka bundy od ramena 80 80 80
obvod cez prsia 80 - 100 90 - 110 110 - 120
obvod cez prsia so vsadkou + cca 23 cm
šíře v prieramkoch 47 52 57
šírka bundy dolu 55 60 65
dĺžka rukávu od ramena 64 64 64
dĺžka rukávu od podpažia 48 48 48
max šírka vsadky hore / uprostred / dole 16 / 25 / 13

Mutifunkčná softshellová bunda na nosenie v období tehotenstva, po pôrode na nosenie bábätka v šatke alebo nosiči a po odopnutí vsadky aj pre bežné nosenie. Bundu Stella teda môžete nosiť kým sa nerozpadne. A verte, hneď tak to nebude;)

Tehotenská a nosiaci bunda Stella je určená pre nosenie dieťaťa len vpredu. Na nosenie dieťaťa je potrebné mať dieťa v šatke alebo inom nosiči, samotná bunda dieťa nedrží.

Bunda Stella je ušitá z kvalitného softshellu, ktorý tvorí 100% polyester + membrána 100% polyuretán (3 vrstvy - softshell, membrána a fleece) v sile materiálu cca 320 g/m2. Materiál bundy má odolnosť 10.000 mm pre vodný stĺpec a priedušnosť 3.000 g/m2/24hod. Tehotenská a nosiaci bunda Stella je vhodná na nosenie od jesene do jari, s teplejšou mikinou aj do veľkej zimy.

Možnosti nosenia tehotenskej a nosiacej bundy Stella

 • Základná verzia - ľahko vypasovaná dlhšia softshellová bunda so zipsom, pre netehotné a na nosenie bez bábätka.
 • Tehotenská verzia - so vsadkou, pevnou gumou dole a zvnútra regulovateľnou gumičkou v hornej časti. Prostredná časť je tiež regulovateľná, pre jednoduchosť je regulácia umiestnená zvonku. V tehotenstve sa vrchná reguláciu stiahne na maximum a uprostred sa povolí alebo utiahne podľa potreby.
 • Nosiaca verzia - so vsadkou, určená pre nosenie dieťaťa pod bundou, v šatke alebo v nosiči. Zipsy nezapínate až hore, ale podľa potreby - záleží na veľkosti bábätka, ako vysoko na tele ho máme a ako veľa ho chceme mať "zababušené". Regulácie v prostrednej a hornej časti vsadky pred zapínaním bundy maximálne povolíte a až keď máme bundu zapnutú, stiahnete gumičky tak, aby vsadka pasovala akurát na vás a dieťatko. Aby dieťaťu neťahalo na nožičky, môžete stiahnuť gumičky na dolnom leme bundy, ktoré sú vo vnútri po stranách.

Vlastnosti tehotenskej a nosiacej bundy Stella

 • Kapucňa so všitým šiltom je odopínateľná zipsom a má regulovateľnú sťahovaciu gumičkou, aby na hlave dobre držala. Keď je kapucňa odopnutá, zips je šikovne skrytý pod golierom.
 • Bočné vrecká na zips, zvnútra vyteplené fleecom.
 • Možnosť stiahnutia rukávov páskami so suchým zipsom.
 • Regulácia šírky spodného lemu bundy pomocou okrúhlej gumičky.

Tehotenská a nosiaca bunda Stella

Tehotenská a nosiaca bunda Stella QR Code
  Jožánek
 • Výrobca: Jožánek
 • Kód: 190-JZK
 • 59,00 €
 • 49,00 €

Stav skladu: na sklade
Dátum vybavenia/odoslania objednávky: 22/23.04.2021

Dostupné farby sa zobrazia po výbere veľkosti. Dostupné farby sa zobrazia po výbere veľkosti.


Baby šatka na nosenie dieťaťa
Najlepšia cena na trhu Viaceré farby

Baby šatka na nosenie dieťaťa [101-PKA]

Babyšatky rôznych farieb. Nosiaca baby šatka zabezpečí bábätku neustály blízky kontakt s rodičom a oceníte ju tiež v prípadoch, keď sa chcet..

19,00 €
Mikina nosiaca DuoColor
Viaceré farby

Mikina nosiaca DuoColor [119-PKA]

Mikina na nosenie bábätka v baby šatke alebo inom ergonomickom nosiči počas chladných dní. Nosiaca mikina DuoColor je vyrobená z mäkkého a t..

28,00 €
Teplá mikina na nosenie bábätka
Výhodná cena Rôzne farby Novinka

Teplá mikina na nosenie bábätka [184-MCE]

Nosiaca mikina je určená pre mamičky, ktoré nosia bábätko v šatke alebo nosítku. Samotná mikina dieťatko nedrží. Teplá fleece mikina so vsa..

37,00 €