Multifunkčná za super cenu
rozmery v cm S/M (36 - 42) M/L (40 - 44/46) L/XL (44 - 50)
celková dĺžka bundy od ramena 80 80 80
obvod cez prsia 80 - 100 90 - 110 110 - 120
obvod cez prsia so vsadkou + cca 23 cm
šíře v prieramkoch 47 52 57
šírka bundy dolu 55 60 65
dĺžka rukávu od ramena 64 64 64
dĺžka rukávu od podpažia 48 48 48
max šírka vsadky hore / uprostred / dole 16 / 25 / 13

Mutifunkčná softshellová bunda na nosenie v období tehotenstva, po pôrode na nosenie bábätka v šatke alebo nosiči a po odopnutí vsadky aj pre bežné nosenie. Bundu Stella teda môžete nosiť kým sa nerozpadne. A verte, hneď tak to nebude ;)

Tehotenská a nosiaci bunda Stella je určená pre nosenie dieťaťa len vpredu. Na nosenie dieťaťa je potrebné mať dieťa v šatke alebo inom nosiči, samotná bunda dieťa nedrží.

Bunda Stella je ušitá z kvalitného softshellu, ktorý tvorí 100% polyester + membrána 100% polyuretán (3 vrstvy - softshell, membrána a fleece) v sile materiálu cca 320 g/m2. Materiál bundy má odolnosť 10.000 mm pre vodný stĺpec a priedušnosť 3.000 g/m2/24hod. Tehotenská a nosiaci bunda Stella je vhodná na nosenie od jesene do jari, s teplejšou mikinou aj do veľkej zimy.

Možnosti nosenia tehotenskej a nosiacej bundy Stella

 • Základná verzia - ľahko vypasovaná dlhšia softshellová bunda so zipsom, pre netehotné a na nosenie bez bábätka.
 • Tehotenská verzia - so vsadkou, pevnou gumou dole a zvnútra regulovateľnou gumičkou v hornej časti. Prostredná časť je tiež regulovateľná, pre jednoduchosť je regulácia umiestnená zvonku. V tehotenstve sa vrchná reguláciu stiahne na maximum a uprostred sa povolí alebo utiahne podľa potreby.
 • Nosiaca verzia - so vsadkou, určená pre nosenie dieťaťa pod bundou, v šatke alebo v nosiči. Zipsy nezapínate až hore, ale podľa potreby - záleží na veľkosti bábätka, ako vysoko na tele ho máme a ako veľa ho chceme mať 'zababušené'. Regulácie v prostrednej a hornej časti vsadky pred zapínaním bundy maximálne povolíte a až keď máme bundu zapnutú, stiahnete gumičky tak, aby vsadka pasovala akurát na vás a dieťatko. Aby dieťaťu neťahalo na nožičky, môžete stiahnuť gumičky na dolnom leme bundy, ktoré sú vo vnútri po stranách.

Vlastnosti tehotenskej a nosiacej bundy Stella

 • Kapucňa so všitým šiltom je odopínateľná zipsom a má regulovateľnú sťahovaciu gumičkou, aby na hlave dobre držala. Keď je kapucňa odopnutá, zips je šikovne skrytý pod golierom.
 • Bočné vrecká na zips, zvnútra vyteplené fleecom.
 • Možnosť stiahnutia rukávov páskami so suchým zipsom.
 • Regulácia šírky spodného lemu bundy pomocou okrúhlej gumičky.

Tehotenská a nosiaca bunda so vsadkou

Tehotenská a nosiaca bunda so vsadkou QR Code
  Jožánek
 • Výrobca: Jožánek
 • Kód: 190-JZK
 • 54,00 €

Stav skladu: vypredané

Mikina nosiaca DuoColor
Viaceré farby

Mikina nosiaca DuoColor [119-PKA]

29,40 €

Mikina na nosenie bábätka v baby šatke alebo inom ergonomickom nosiči počas chladných dní. Nosiaca mikina DuoColor je vyrobená z mäkkého a t..

Teplá mikina na nosenie bábätka
Na babyšatku / nosič Viaceré farby

Teplá mikina na nosenie bábätka [184-MCE]

39,00 €

Nosiaca mikina je určená pre mamičky, ktoré nosia bábätko v šatke alebo nosítku. Samotná mikina dieťatko nedrží. Teplá fleece mikina so vsa..